| ViBE a întrebat:

Caut si eu un clan de counter strike daca are cineva un clan si e dispus sa ma invite vorbim la id:mister.toni ceva despre mine :
Joc destul de bine cs
Am 10ani
Arma preferata M4A1
am mai fost in multe alte clanuri
Multumesc

21 răspunsuri:
| Aero_2277 a răspuns:

Ma jigodie crezi ca intereseaza pe cineva ca ai tu 10 ca joci bine cs si ca arma ta preferata e M4A1? du-te dracu si invata ca asta e treaba ta nu sa cauti niste porcarii, in primul rand ala nici nu e joc de tine are inscriptia +15 parca(daca nu ma inselbig grin)nu e recomandat unui plod de 10 sa inteleg ca maine joci naibii jocuri pentru adulti.stai naibii in banca ta si invata.nu vezi ca si numele tau are o samanta de nebunie? du-te dracu de bou

| adi4ever a răspuns:

Esti bolnav bai suncosule daca crezi ca vei gasi asa ceva pe acest site si iauzi parca m-ar fi interesat pe mine cati ani ai si ce arma iti place.Lasa dreacu calculatorul ba si du-te si fa miscare si da slanina aia de pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorma rog eu joc cs dar asta chiar e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AI dreptate parca il interesewaza de cineva de tine. du-te da slanina aia jos de pe tine daca nu du-te ia-ti un suten ma
vai de capu tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei clan hai in al meu [Dh] suntem doar 2 pana acu dar e doar inceputu cautam doar cei mai buni contact id: creep_razvy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu te bag in clanul a1m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fost in mai multe clanuri inseaman ca ai fost dat afara pentru ca nu sti sa joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://blak-team-pro.clan.su/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca te iau la mine LA Clanul N3F4 contact to me Id-de mess infernobleach@yahoo.com si bag nu va mai bateti joc de el si el e copil ca voi ce ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai add la : g3org3_3ug3n si vb mai multe sa vad si eu cum joci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) asa e ma cresti inainte bha grasule u ai fata de clanuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://hds-headshot-clan.formuz.ro daca nu ai peste 14 ani n-are rost sa te inregistrezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacavrei poti sa intri in Claul [*ShOoT3R*] http://shoot3r.bossforum.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreti un clan bun[CLaNuL*VaLAHa]vb cu mine la id nyku_7 sau adriandrescanu@yahoo.com;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://assassins.forumz.ro/ Clan si Server

| Nuuu a răspuns:

Au inebunit copiii!

| Aly_1795 a răspuns:

Daca vroiai clan de dr stiam eu unu dupa net laughing

| AlexxxRo a răspuns:

Daca doreste cineva sa intre in clanul PgN add al3x_kill! o sa va dau eu forumul clanului dar nu va obositi daca nu sunteti SteamOn

| alvareo a răspuns:

Hei ieu am 8 ani si am un clan id de mess cipi_cipi62