| anonim_4396 a întrebat:

Caut un "intermediar" cu relatii care imi poate furniza comenzi in diferite activitati de prestari servicii cum ar fi:
transport marfuri tonaj pana in 2to, distributie pliante fluturasi la casute postale national, montaje elemente publicitare, colantat samd. Am in infrastructura masini, oameni tot ce trebuie.
Comision substantial gen parteneriat chiar si 50-50% din profit.
DETALII in PM.

4 răspunsuri:
| puya07 a răspuns:

Aveti microbuze si doriti agenti sau doritii parteneri care au masini si sa distribuie?

| mishu21 a răspuns:

Sa inteleg ca aveti nevoie de un fel de agent (gen agent vanzari), care sa se ocupe cu comenzile?

| anonim_4396 explică (pentru mishu21):

Vreau comenzi si facem parte.

| scanappino a răspuns (pentru anonim_4396):

In ce localitate va desfasurati activitatea?