| anonim_4396 a întrebat:

Ce acte sunt necesare pentru o descoperire de cont (overdraft) la Raiffeisen si cam cat dureaza pana este gata? Am un cont la banca si sunt angajat de doi ani.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iti trebuiesc bani, ca sa -i versi in cont cat mai repede, ca de aceea esti descoperit. Oricum te vor pune sa platesti penalizari, pentru ca ai cheltui mai mult dceta aveai in cont.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la banca si intreaba. Este mai sigur ca afli toate detaliile necesare.