| adrian062 a întrebat:

Ce afacere/afaceri ai putea deschide acum in Romania cu 11 000 de euro si sa ai un posibil succes si bineinteles sa iesi pe viitor si pe profit?

Răspuns Câştigător
| tiriboxi a răspuns:

Buna Adi recomandarea mea este sa pornesti la drum in momentul in care detii toate informatiile despre segmentul care vrei sa i-l dezvolti eu recomand tuturor persoanelor care vor sa investeasca o suma de bani dupa ce citesc cele trei carti ale lui Robert Kiyosaki; Tata bogat Tata sarac; Cadranul Banilor; Ghidul Investitorului; dupa ce pacurgeti aceste carti obtineti un bagaj informational ce va influenta pozitiv deciziile care le luati si nu o sa pierdeti banii in investitia facuta daca sinteti in dilema va pot ajuta sa reflectati la investitia intr-o franciza de retea in domeniul sanatatii si ai frumusetii cu o suma cuprinsa intre 62-430 euro pentru detalii contact tiriboxi@gmail.com

4 răspunsuri:
| adrian062 explică:

Teapa mare asta (ma refer la raspunsul anonim)... Oricum astept raspunsurile voastre...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerez un magazin de paine intr-o zona aglomerata si fara piata, si painea sa fie cat mai diversificata, franzela, cu graham, neagra etc, paine se cauta peste tot intotdeauna! Sau o saormarie dar aici e nasol pentru ca tb sa fi sigur ca nu e alta pe o distanta de 1 km ca sa nu t iei la hartza cu bisnitzarii.

| tzuky_1192 a răspuns:

Ce-a mai tare afacere e sa pleci cu banii astia din tara