| cristim36 a întrebat:

Ce afacere as putea deschide cu 5000 de euro

Răspuns Câştigător
| Oviiyy a răspuns:

Incearca sa faci un site in care sa educi lumea cum sa manance, nu vezi ca hrana are o asemenea calitate proasta ca ne face mai rau decat bine. Dupa ce faci trafic pe acel site il vanzi, sau colaboreaza cu cineva. eu am deja 2 site-uri cu care colaborez plus 2 ale mele. www.uleimasline.info

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sinteti amuzanti in ignoranta voastra. Cu 5000 EUR numa' bine iei 2-3 hectare si fie le dai in arenda, fie te apuci tu sa cultivi ceva. Saaau... ii o juma' de hectar pe undeva si faci ciupercarie. Nu arunca banii pe timpenii gen comert, intra in productie, viitorul e in agricultura, vezi si tu ce dezastru e dpv economic, si o sa fie din ce in ce mai rau. Pamintul e sfint, l-ai luat, e al tau, nu mori de foame in caz de nasoleala.

| stroedaniel13 a răspuns:

O spalatorie auto sau o firma de publicitate cu cel putin 10 angajati.

Gasesti aici mai multe detalii: www.afaceri-profitabile.com

| coco4000 a răspuns:

Un chiosc de cartier e cel mai recomandat lucrezi tu si nimeni nu o sa te cojobeasca de bani

| Vladone80 a răspuns:

Cauta o idee pe blog-ul Enciclopedia Afacerilor!

| mihaitare123456 a răspuns:

Ai niste studii? Daca da spune-mi ce, si iti pot recomanda o afacere profitabila. Sau poti investii in tineri, exemplu. Sunt tineri care au mult timp liber si construiesc boxee, sisteme audio, dar nu au cu ce sa inceapa, gandeste-te ca tu le dai banii de inceput, si ei iti dau 30% din vanzari. Tu trebuie doar sa vi cu banii si sa le cauti clienti cat mai rapid pentru a scoate profit.Cunosc pe cineva care a incercat, si acum are proriul magazin cu asa ceva. Dar pentru inceput, incearca ideea asta. Pot sa caut persoane care sa se ocupe cu asa ceva.

| IoanCiprian a răspuns:

Poti sa-i pui in contul meu. Am eu grija mai departe