| goldenbullet a întrebat:

Ce afacere as putea incepe, unde sa lucrez acasa ( cum ar fi spalatorie auto sau de covoare de exemplu sau sa construiesc ceva si sa vand pe urma )?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Spalatorie auto acasa este cam greu. Dar polisare, curatare tapiterie bord etc, poti face.Investitie minima castig maxim.

| Frank51 a răspuns:

Trebuie sa fii meserias, sa stapanesti o meserie mai bine decat restul, si sa ai si niste bani sa investesti. Inainte de toate ai nevoie de multa educatie financiara, banii se fac usor si se pierd si mai usor, aici in Romania taxele sunt mari, clientii sunt pretentiosi si sansele ca o afacere sa mearga sunt mici. Iti recomand sa citesti niste carti, in special cele de la Robert Kiyosaki, el abordeaza cel mai explicit aceasta situatie. Succes si nu uita ca orice este posibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa inveti sa tricotezi pulovere si cipici si ilice laughing
Dar de ce de acasa? ai vreun handicap ceva? nu te poti deplasa?
sau poti sa fii reprezentant la avon laughing)