| goldenbullet a întrebat:

Ce idei de afaceri imi recomandati, pe care sa le pot face acasa? De exemplu, ma gandeam sa fac tablouri, dulapuri, lucruri de genul acesta care se vand, dar nu stiu ce merge la acest moment. Sau m-am gandit la o spalatorie auto direct la client.

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Iti trebuie ceva de care multa lume are nevoie dar nu foarte multi sunt bagati in afacerea respectiva.
Gandeste la un lucru.

| Raresh23 a răspuns:

Salut! iti plac jocurile video? exista o platforma unde poti promova jocuri video. De fiecare data cand cineva cumpara tu primesti un comision si acea persoana va ramane in reteaua ta pentru totdeauna. Jocurile video continua sa apara, este o piata foarte buna iar pe aceasta platforma se vand chiar cu 50% mai ieftin decat pe Steam/Blizzard etc. Ai comision pe 3 niveluri:
Level 1: 100% commission
Level 2: 60% commission
Level 3: 40% commission
https://www.g2a.com/goldmine/join/us/W1ND140VY