| mihela94 a întrebat:

Ce afaceri ar merge la ora actuala?
Din cate am vazut magazinele, barurile, spalatoriile auto self, nu prea mai au succes...

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din cate am vazut magazinele, barurile, spalatoriile auto self, nu prea mai au succes...
Și cum ai văzut tu asta? Și ce înseamnă că nu prea?
Afacerile nu - ar- merge, că afacerile nu merg singure. Ele merg dacă te pricepi la ceva și dacă ai bani să porneșți o afacere.

| Frank51 a răspuns:

Bursă, imobiliare, transport persoane, adus mașini din afară, etc. Dacă vrei să aibă succes un bar, il faci acolo unde lumea are nevoie, nu unde deja exista 15 baruri. Sau il faci mai bun decat restul.

| danbnz a răspuns:

Pariuri sportive - astia nu ies niciodata in pierdere.