| roxylutza a întrebat:

Ce ai pierdut in viata, cel mai scump?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Tatal meu fiindca s-a despartit de mamasadsadsadsadacum mi-e frica sa nu pierd catelu meu de la bunici si pe iubitul meu astea sunt sungurele fiinte care le iubesc enormsadsadsadsad

15 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O prietenie, din cauza unui deces, in urma unui accident.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Bunica.

| psiholoaga a răspuns:

Pe bunica mea, care m-a crescut. A murit acum 12 ani, de cancer pulmonar, descoperit prea tarziu.

| andreutz a răspuns:

Cel mai scump? pai pe primul loc e Mos Craciun sad din cauza voastra crying

lolita
| lolita a răspuns:

Apartamentul sad happy

| selef a răspuns:

Tineretea.

| Sara a răspuns:

Bunica.

| annagabi a răspuns:

Mama

| Ys a răspuns:

Meam pierdut mama a murit... offffff

| georgia a răspuns:

Prima iubire.desi nu stiu ce s-a intamplat intre noi da s-a terminat de comun acord.asa a fost sa fie.niciodata nu ma gandeam ca nu voi uita acel moment.

| adelaadelina a răspuns:

Cel mai scump sincer a fost prima sarcina care am pierduto la 2 luni jumate. din pacate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Până acum nimic să mă facă să regret tot restul vieții.
Pe viitor, inevitabilul își va spune sigur cuvântul.
Asta e.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunica si o prietenie minunata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fertilitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am pierdut pe tata.Se pare ca si D-zeu are nevoie de el...nici nu pot sa-mi amintesc...am ramas cu o durere imensa, ce nu cred ca va avea leac, nu va avea vindecare vreodata.