| anamaria82726 a întrebat:

Ce aplicatie trebuie sa am ca sa vad cand cineva imi transfera bani in cont? Am card de la raiffeisen

5 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Smart Token si Smart Mobile, dar ca sa te inregistrezi trebuie mai intai sa mergi la banca. Nu cred ca se ia comision.

| JicaContra a răspuns:

TREBUIE sa ai internet banking la banca respectiva, iar asta se activeaza la banca si numai la banca, unele cer comision pentru serviciul in plus, altele nu, nu stiu raiffeisen dar la un moment dat am plecat dezgustat pentru ca erau scumpi cu spume, auzi, la orice pay point sau banca puteam sa platesc facturile fara comision, ei vroiau comision angry

dupa ce ai internet banking iti vor spune ei care e aplicatia

indiferent ca raspunsurile de mai sus, sunt corecte, eu personal nu as avea incredere de nici o culoare intr-o aplicatie oarecare pana nu am verificat la banca, ca aia e a bancii

atlfel s-ar putea sa ramai fara nici un ban in cont, sau mai rau banca sa se duca la politie daca s-au facut ilegalitati cu banii tai

| ViruseZ a răspuns:

Niciodată nu folosi aplicații care nu au fost făcute de banca penitență a cardului, sunt destul de sigur ca Raiffasen bank au o aplicatie de internet banking.

| MFlorin88 a răspuns:

Raiffaisen online și Smart token, cu asta din urma generați un cod pentru a va putea conecta in Raiffaisen online...dar prima data trebuie sa treceri pe la banca pentru a va face un cont

| MFlorin88 a răspuns:

Scuze, Raiffaisen Smart mobile și Smart token...