| simonik080 a întrebat:

Ce aprobari ai nevoie pentru a produce si vine tuica de casa, mai exact tuica naturala de pruna?

4 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Ce aprobari? sa iti dea voie sa iti culegi prunele sau ce? Vinde la negru daca vrei...dar sa fii cu ochi in 4 happy

| giony54 a răspuns:

Carnet de producator de la primarie, daca vrei sa vinzi aceste produse.

| secretlove2014 a răspuns:

Nu te duce nicaieri sa declari ce faci tu acasa, vrei sa dai dari la stat si nu stii cum? familia mea face tuica de pruna de atatia ani si n a cerut aprobarea nimanui, ca si toti ceilalti consateni de ai nostri, la fel si in cazul in care vrei s o vinzi

| Rugina_Alex_1999 a răspuns:

Nu este neaparata nevoie de aceste aprobari deoarece nu le pasa...au pus legea ca sa fie