| loveisfreedom a întrebat:

Ce banci sunt in parteneriat cu feaa Iasi? vreau sa-mi deschid un cont pentru a-mi putea vira banii pentru bursa si as vrea sa stiu la ce banca o pot face.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Iti recomand Banca Transilvania. Poti sa-ti pui banii de bursa la orice banca vrei tu, insa BT nu are comisioane (asa multe). Daca nu ai nevoie de internet banking (care e 1leu pe luna) nu platesti absolut nimic daca scoti bani doar de la bancomatul bancii sau platesti direct cu cardul (oriunde) si nu faci trasferuri sau mai stiu eu ce.

| loveisfreedom explică (pentru CuriousStuff):

Facultatea imi poate depune banii doar la bancile cu care este in parteneriat. Banca Transilvania are contract cu feaa?

| CuriousStuff a răspuns (pentru loveisfreedom):

Ti-au zis cei de la facultate lucrul asta? Si eu am avut bursa si nu mi s-a cerut sa am cont la o anumita banca. Tu mergi cu IBAN-ul tau la ei si pe ei nu ar trebui sa-i intereseze unde ai tu contul...