| Utilizatoare123 a întrebat:

Ce card de debit recomandati? Fara comisioane

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt foarte multumit de Transilvania, au aplicatie gratuita (nu vezi toate tranzactiile dar poti face plati si transferuri din telefon), imi pregatesc card nou cand expira cel vechi, mereu au fost amabili cand am avut treaba cu ei.
Au comisioane doar cand se schimba moneda (de ex ai cont in lei si platesti undeva in dolari sau euro), si atunci cand faci transferuri mari. Adica am platit vreo 5 lei la un transfer de 4000 de lei.
In rest nu platesti comision pentru plati, nici lunar.
Poti sa iti activezi diferite optiuni care se platesc, cum ar fi scanarea facturilor.
Daca esti client la ei, dupa un timp iti ofera si card de credit, cu conditia sa ai loc de munca.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ing,după părerea mea este cel mai bun, o spun și din experiența