| anonim_4396 a întrebat:

Ce card de debit îmi recomandați?
Ceva fără comision de retragere și chiar dacă este ceva comision, sa fie mic.

Am un card Mastercard Gold Debit de la BCR. As mai vrea ceva pentru ca urmează sa plec în străinătate, dacă ajută Dumnezeu. Ceva în Euro sau USD dacă știți cu comisioane mici?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In strainatate iti deschizi cont bancar la ei, sau pleci prin romani? ING atunci numai ca atentie sa nu iti iei teapa cu intermediarii care te trimit dincolo