| ionut3124134 a întrebat:

Ce conditii trebuiesc indeplinite pentru a imprumuta 20 000 de euro?

Răspuns Câştigător
| Standt a răspuns:

Angajat pe perioada nedeterminata. Salar mare care sa acopere rata. stea sunt la baza. Restul, depinde de Banca.
Cum zice si mai sus, NU lua de la ifn-uri.

3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Fiecare bancă are condițiile ei. În orice caz, ferește-te de IFN-uri, au dobânzi foarte dezavantajoase. Îți recomand să faci o întrebare la Raiffeisen, mi se pare cea mai transparentă și serioasă bancă în momentul de față.