| anonim_4396 a întrebat:

Ce dezavantaje ai dacă folosești Google Adsense?

2 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Un dez. ar fi ca reclamele strica unpic designul site-ului tau
Si,daca nu stii ceea ce faci cu adsense faci degeaba, daca arunci niste reclame aiurea pe site si astepti nu rezolvi nimic, o pierdere de timp daca nu oferi seriozitate happy dar sunt destule Avantaje
BANI daca te pricepi

| troptrop a răspuns:

Nici unul. daca ai un site poti primi bani de la google afisand reclame de la ei prin google adsense. fara 1000-2000 de vizitatori pe zi nici nu-ti bate capul. in genere primesti ~1 cent/click