| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ce este metoda PTC (paid to click) de a face bani?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai click pe diverse siteuri ca sa le faci trafic.

vorba vine ca faci bani ca iei cativa centi pe mii de click uri

| denisaa2002 a răspuns:

Metoda este urmatoarea - PTC Sites - pay to click. Aceste site-uri promoveaza diverse reclame si platesc userii care intra pe ele cu o suma cuprinsa intre 0, 001-0, 015 $, in functie de ce upgrade are user-ul respectiv. La inceput o sa fiti standard user iar in timp va puteti upgrada la golden, platinum etc si veti primi mai mult pe un click sau mai mult de la referali.
Vreau sa va lamuresc de pe acum ca nu ai nevoie de nici un ban pentru a incepe aceasta metoda, eu cel putin nu am bagat nici un ban din buzunar-ul meu in aceste site-uri ci am folosit banii castigati de la ei dand click-uri pentru a-mi upgrada cont-ul sau pentru a inchiria sau cumpara referali. Mai jos va voi explica ce este un referal.

| denisaa2002 a răspuns:

Metoda este urmatoarea - PTC Sites - pay to click. Aceste site-uri promoveaza diverse reclame si platesc userii care intra pe ele cu o suma cuprinsa intre 0, 001-0, 015 $, in functie de ce upgrade are user-ul respectiv. La inceput o sa fiti standard user iar in timp va puteti upgrada la golden, platinum etc si veti primi mai mult pe un click sau mai mult de la referali.
Vreau sa va lamuresc de pe acum ca nu ai nevoie de nici un ban pentru a incepe aceasta metoda, eu cel putin nu am bagat nici un ban din buzunar-ul meu in aceste site-uri ci am folosit banii castigati de la ei dand click-uri pentru a-mi upgrada cont-ul sau pentru a inchiria sau cumpara referali. Mai jos va voi explica ce este un referal

| AnonimFaraPereche explică (pentru denisaa2002):

Pai ce este un referal? Si cati bani ai castigat la inceput cu aproximatie? Cum primesti banii?