| Mrkta007 a întrebat:

Ce este profitabil in ziua de azi?

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cerșitul!
Și e demonstrat că un cerșător scoate mai mulți bani decât un om de rând!

| Duucu a răspuns:

Prostituția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proiectele care folosesc prostia umană pe post de resursă. laughing Din observațiile mele, cel mai bine se câștigă din prostia celor mulți. happy

Totuși, prefer să lucrez cinstit, dar și util... ceva ce să ajute lumii. Să dea cu plus, dar nu numai la buget. happy

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Sa te faci avocat, obtii ceva profit din asta laughing, daca te faci doctor salariul nu stiu in jur de 15 milioane dar gandeste-te si la banii primiti de la pacienti.Eu cand mi-am rupt mana vreau sa iti zic ca am dat 3 milioane laughing astia fac profit =]].Sau cel mai bine, estetician si sa lucrezi la o clinica privata happy. Stii tu sa pui botox in buze, primesti pentru asta de la 100 -300 de euro.Sa nu mai vorbim de silicoane de la 800 de euro minim (astea sunt niste prostii, majoritatea isi fac scumpe ) pana la 2500 de euro.o.

| crisiss a răspuns:

Profitabil ar fi sa profiti de orice oportunitate, cu cat mai multe oportunitati cu atat mai multe sanse de profit.
Profita de ori ce pasarica e de "mancat"winking intelegi u dude bft!

| Mrkta007 explică:

Salut. astept un mail sa imi explici cam cum functioneaza : qrleone@yahoo.com mersi

| Mrkta007 explică:

Salut. mailu meu : qrleone@yahoo.com zi-mi cateva modalitati cam pe siteuri scurtei ca am prins ideea. big grin

| Doinita_Tudor_1974 a răspuns:

Sa ai propria afacere cu mase plastice.

| tntevolushen a răspuns:

Te referi la business
cumperi de la producator si vinzi angro sau andetail
sau devi producator si...
se vede un viitor bun in electonica