| LucasGTR a întrebat:

Ce idei aveti pentru a munci vara? eu ma gandeam la colectarea peturilor, ma gandesc ca nu este o munca obositoare, si nu te solicita la maxim... daca aveti alte idei va astept,

2 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna lucas daca esti interesat sa lucrezi la un job part time contact tiriboxi@gmail.com

| DeeDee007 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar poti incerca:sa imparti pliante(se castiga destul de bine si nu depui foarte mult efort) sau barman/ospatar pe litoral sau la o terasa.succes happy