| z0r3Ns3n a întrebat:

Ce muncă aș putea face să strâng și eu un ban vara asta? Mă gandeam să mă duc la țară la spicuit sau la prășit să muncesc cu ziua... Acum nu știu. Aștept idei
FUNDA

4 răspunsuri:
| JohnCenaMyTimeIsNow a răspuns:

Angajaza-te la MC Donald's. Am un prieten care lucreaza. O sa te puna sa cari chestii si cam tot de genul asta. Salariul este de 700 de lei pe luna si in weekend esti liber. FUNDA?

| z0r3Ns3n explică (pentru JohnCenaMyTimeIsNow):

Menționez că am 15 ani.

| JohnCenaMyTimeIsNow a răspuns (pentru z0r3Ns3n):

15 ani are si el laughing

| Ochelari_Pandicornii_2000 a răspuns (pentru JohnCenaMyTimeIsNow):

Ce tare! Și angazează ei așa ușor? Uaaaau