| AyameSte a întrebat:

Ce inseamna "Clase de concurenti"?

Răspuns Câştigător
| sergyuproblema a răspuns:

Sicer sigur intreaba de clase de concurenti din punct de vedere economic, asta insemnand o clasificare a concurentilor din punct de vedere economic, adica concurenti puternici sau slabi sau concurenti apropiati sau indepartati din punct de vedere economic (cifra de afaceri)

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cuvantul concurenti te face sa iti dai seama imediat ca este vorba de concurenta, concurs!
Deci, espresia "clase de concurenti" ar insemna, o clasa cu cei mai buni dintre cei mai buni, adica acolo toata lumea are un nivel crescut de invatatura, sau cultura generala, si este o super concurenta! unde, daca nu ti pasul cu ei, o sa fi considerat un prost!

| sergyuproblema a răspuns (pentru AlinaaAli):

Sicer sigur intreaba de clase de concurenti din punct de vedere economic, asta insemnand o clasificare a concurentilor din punct de vedere economic, adica concurenti puternici sau slabi sau concurenti apropiati sau indepartati din punct de vedere economic (cifra de afaceri)