| Robi2121 a întrebat:

Ce inseamna factura electronica? Si se poate plati ca una normala? (Telekom)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Factura electronica este o factura pe care o poti plati online folosind un card si o poti accesa de pe o platforma online pusa la dispozitie de provider, in cazul tau Telekom.

Adica mai pe scurt nu mai astepti sa iti aduca postasul plicul cu factura, ci intri pe site la ei, iti apare cat ai de platit si platesti cu cardul.

| Violleta2022 a răspuns:

Factura electronica iti vine pe adresa de email, ca pdf, nu prin posta, cum era inainte, in plic o hartie.
Se poate platii online, daca ai acces online la banca ta, sau o printezi si mergi la oficiul lor sa o platesti cu card sau cash.

| tpuuser999 a răspuns:

Inseamna ca nu vine prin posta, ci pe email.