| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Ce inseamna( schema revolut)? Multi pe tiktok spun ca fac bani prin schema revolut dar nimeni nu explica explicati-mi si mie ca vreau si eu sa incerc sa fac bani.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Castigi cativa lei pe referrals

| johnnny123 a răspuns:

Cum așa, experții financiari de pe tiktok nu ți-au explicat rețeta secretă de a face bani din nimic? Șocant.

| Lupică27 a răspuns:

Vi si cersesti 30 de lei de la lume si iti baga mai multi, era un fraier din asta zilele trecute pe aici.

| SuNaM a răspuns:

Hai că toți care ți au scris sunt praf. Există un mod să faci bani pe revolut. Intri la criptomonede și acolo o să ai introducere în criptomonede și e ca un fel de test. Sunt cursuri cu răspunsuri iar după ce faci cursurile și dai test revoluția îți va oferi niște criptomonede pe care poți să le vinzi și îți scoți undeva la 50 de lei. Îți las mai jos un link cu răspunsurile la fiecare dintre acele teste. Dacă ți a mers îți cer taxă de sfătuire financiară de 5 lei )) și asta de la oricine care nu știa și acum are vreo 50 lei în plus. Revolut florinjkqv

https://globefunder.com/revolut-crypto-quiz-answers/

| MihaiMB a răspuns:

Eu nu recomand oricum să folosești Revolut, e posibil să îți pierzi banii și despre ce vorbesc cei de pe Tik Tok poate fi o schemă piramidală.

| Răpităînnori a răspuns:

Nu folosi Revolut pentru că nu e sigur. Îți poți pierde banii.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Răpităînnori):

Daca nu faci timpenii nu pierzi nimic, dar poate dura destul de mult sa iti deblocheze contul daca il blocheaza pe motive de activitate suspecta/din greseala.

| Răpităînnori a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am spus că nu e sigur. Ce nu înțelegi? nu e controlat de nici o autoritate.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Răpităînnori):

Lol, aiurezi. E.