| AlexandruDan1996 a întrebat:

Ce job as putea sa imi gasesc ca freelancer pe www.freelancer.com daca stiu HTML si putin CSS?
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege acolo "Websites IT & Software" si vezi mai departe, alegi ce-ti place si poti sa faci.

1 răspuns:
| andreipunctultau a răspuns:

Nu prea ai sanse. sincer.
Am incercat pe freelancer si alte siteuri, dar cel mai bine e sa iti cauti la o firma.
Eu lucrez de mai multi ani si nu am reusit. Uite aici despre mine. http://www.punctultau.ro/2014/02/04/web-design-programare-php-piatra-neamt/