| stefstefansteff123 a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe acest calculator? https://www.diabloscomputer.ro/......re-i5-3470
Gta V cu cerinte minime? Lol? WWE 2k15?

1 răspuns:
| VitoScarletta a răspuns:

Placa integrata e FOARTE slaba adica poate sa ai 45 fps in Sims 3 pe medium spre low, GTA V nu are sanse sa porneasca si chiar daca ar porni ai avea 5 fps iar la WWE poate ai avea 15 cu totu pe low fara spectatori, adauga un GTX 650 sau 660 si 8 GB de ram si asa vei putea sa joci GTA V sau WWE desi LOL ar merge sigur