| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de aplicatia Bet App?

Are cote bune?

Se castiga ceva bani cu aplicatia asta?

Vreau raspunsuri doar de la cei care folosesc aceasta aplicatie.

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Eu mi-am cumparat casa si masina multunita acestei aplicatii, acum vreau sa imi mut casa pe malul marii si sa ingradesc o parte din mare, ca piscina in curte, dar tata spune sa construim un canal sa vina marea la noi.
De cand cu aplicatia asta, s-a lasat de servici si tata si mama, eu m-am lasat de scoala si sora-mea, de 6 ani, sta pe ea si face bani toata ziua.
Am inchiriat o nava industriala ca nu mai aveamnunde pune banii, si am cumparat niste crocodili si pume, sa ne pazeasca nava.
E bestiala aplicatia, nu ti-o recomand!

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Goete):

Tu faci mișto?

| Goete a răspuns (pentru Xenoverse1):

Eu?
De unde crezi ca vin banii? Cineva trebuie sa piarda, nu?