| lion13 a întrebat:

Care meserii sunt cele mai bune? adica care castiga bani cel mai bine (vreau raspunsuri explicate)!

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

In it. este destul de usor sa te lansezi daca stii programare si piata de pe internet se misca foarte repede.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kenichi a răspuns:

Politician(deputat, senator, primar, consilier etc.) aceasta meserie nu cred ca mai are nevoie de explicatii e cea mai bine platita meserie din Romania tongue

| stefan110310 a răspuns:

Televiziuni comerciale. editor video >>2600 RON. salariu constant fara intarzieri. iti spun din experienta

| CristY1412 a răspuns:

Chirurg! este bine platit.

| TaviPolistu a răspuns:

Fotbalisti daa!tongueiia primesca cam 10. 000de euro pe zi dar depinde unde joci si ce patron aibig grin de exemplu messy primeste in jur de 100. 000. 000 de euro

| DaRyUsSyK a răspuns (pentru TaviPolistu):

Fratele meu...fotbalist e greu sa ajungi. 10/100 ajung sa joace la un nivel inalt

| TaviPolistu a răspuns (pentru DaRyUsSyK):

Poate ai si uh noroc ca mine tongue eu am 10 ani si vor iia de la poli junior sa ma cumperetongue am fost la multe cupe dar echipa mea a pierdut doar o data cand eu am fost in vacantabig grin deci in rest amcastiigat tote machurilebig grineo zic sa incerci!

| DaRyUsSyK a răspuns (pentru TaviPolistu):

Frate si eu joc fotbal... dar e greu sa ajungi undeva departe..si in rest informeaza'te 100 de milioane tu vezi ce vorbesti...

| TaviPolistu a răspuns (pentru DaRyUsSyK):

Eu vorbeam de messy cred ca e cel mai bun fotbalist din lume asa ca el poate sa aiba si mai mult

| DaRyUsSyK a răspuns (pentru TaviPolistu):

Bft nu imi pun mintea cu un copil..in primul rand informeaza'te messy nu e corect scris,"messi"

| TaviPolistu a răspuns (pentru DaRyUsSyK):

Ba:@...asa imi place mie sa scriu asa ca...tongue