| unul1 a întrebat:

Ce parere aveti de o cafenea cu jocuri de societate ca afacere? Ar merge, ar fi lumea interesata? Sa zicem ca intr-un oras cu 80.000 de locuitori ar fi aceasta cafenea.

8 răspunsuri:
| LAURA22ro a răspuns:

Ar merge dar ca o cafenea de lux, nu sa intre toti drogatii si iti va trebui bani multi pentru promovare. Iti va trebui un site ( acesta ti-l pot face eu), un logo, locatia trebuie sa fie centrala, cu posibilitatea de parcare. Daca mai vrei idei scrie-mi la : laura. 22ro@yahoo.com

| thekillercatalin a răspuns:

Daca ar fi singurul da... daca ar mai fii incearca sa-l faci cat mai interesant si cu decoratiuni si chestii incearca sa faci sa curga apa prin sticla la intrarewinking sper ca am ajutatwinking

| unul1 explică (pentru thekillercatalin):

Eu ma refer la board games mai mult. Prin oras nu prea sunt astfel de cafenele, si jocuri ar fi ceva de genu monopoly, killer te acuz, remi, colonistii din catan si astfel de jocuri mai mult sau mai putin cunoscute.

| thekillercatalin a răspuns:

Dap ar fi o idee buna mai ales daca nu ar fi in oraswinking ar fi cv nouwinking si sigur lear placea happy

| unul1 explică (pentru thekillercatalin):

Tu cu prietenii tai ai merge de exemplu in una? big grin

| thekillercatalin a răspuns:

Normal nu este asa ceva la noi in oraswinking
si in plus este distractivwinking

| thekillercatalin a răspuns:

Funda plz? big grin

| unul1 explică (pentru thekillercatalin):

Mai astept raspunsuri si dupa vad happy