| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de pronosticurile acestea? Merita jucata o suma mare pe ele?

Anderlecht-Dinamo Zagreb 1
Celtic-Hapoel Tel-Aviv 1
Valencia-Lille-1
Sheriff T.-Steaua 2
Slavia P-Genoa-2
Hamburg-Rapid V-1

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Să nu prinzi un egal în 6 meciuri pe acelaşi bilet e... dificil.

| User a răspuns:

Hmm.sincer, nu prea iti dau sanse sa castigibig grin, bine, nu's eu expert in pariuri da ceva ceva stiubig grin.eu as pune:
anderlecht - zagreb 1
celtic-hapoel x
valencia - lille 1
sheriff - steaua 2
slavia-genoa x
hamburg-viena x

In orice caz, nu merita sa joci sume mari, oricat de sigur ai fi pe tine. O spun din proprie experientawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa le-as lua si eu dar am unele dubii: la Valencia si Slavia