| emilia21 a întrebat:

Ce parere aveti despe afacerea asta.www.superbani.ws e de incredere, cine lucreaza poate da niste informatii! astept parerile voastre, multumesc

3 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Nu cunosc afacerea asta in particular, dar toate afacerile din care cica faci bani rapid pe net sunt niste escrocherii. Banii se fac cu multa munca!

| Mksdh a răspuns:

Bine, intr-un fel, nu-i sigura...adica,trebuie sda le iasa si lor ceva nu?

| andreea8pogner a răspuns:

Prietenul meu a intrat an afacerea asta de mult dar nu a avut timp sa lucreze daaca stai mult la carculator poate afci ceva bani dar citeste bine cat trebuie sa platesti lunar si asa mai departe. ai grija