| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei de la www.etoro.com?
E cineva care a retras bani de la ei?
(daca da sa posteze o poza daca se poate cu dovada)

Răspuns Câştigător
| adrianbreje a răspuns:

EToro este unul dintre cei mai mari brokeri din lume. Atunci cand faci tranzactii prin astfel de brokeri ultima ta grija trebuie sa fie legata de aprobarea retragerilor. Poti fi sigur 100% ca iti vor accepta retragerea.

eToro castiga din spread (diferenta dintre pretul de vanzare si cel de cumparare) deci fie ca tu pierzi sau castigi in tranzactiile tale, ei mereu obtin profit. Singura ta preocupare trebuie sa fie legata de priceperea de a initia tranzactii castigatoare.

Retragerea minima pe care ei o accepta este de 50 de dolari. Vorbeste prin live chat cu ei sau telefonic si te lamuresc ei despre toate aspectele. De fapt te si contacteaza telefonic dupa ce iti deschizi contul.

Legat de poze cu dovezi de plata se gasesc pe net destule, dar asa cum am zis nu aia e problema, ci abilitatea ta de a genera profit in mod constant pe termen lung, ca sa ai ce retrage.