| Aoxkajcjw a întrebat:

Ce părere aveți despre crypto? As vrea și eu să investesc, dar nu știu cum și unde.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu stii cum si unde inseamna ca nu e cazul sa bagi bani in asa ceva pentru ca probabil ii vei pierde

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu te dau banii afară din casă, pune-i la bancă, depozit

https://www.tpu.ro/......ran-120hz/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu știi cum, pierzi banii.

| doctorandus a răspuns:

O parere foarte buna: daca ai cumparat Bitcoin cu 59 mii dolari bucata, acum poti vinde cu 35 mii dolari bucata. Buna afacere!

| DarthNiger a răspuns:

Nu e asa de usor, trebuie sa te informezi iar aici nu e locul potrivit, exista cursuri pe net care te invata care e treaba cu crypto monedele.
Si chiar daca te-ai informa si ai invata, sa nu crezi ca o sa te imbogatesti, pe langa faptul ca trebuie sa investesti destul de multi bani poti sa si pierzi la fel de multi poate chiar si mai multi decat ai investit.