| Lyndsey a întrebat:

Vreau sa "investesc" in bratari de cauciuc, sa am cat mai multe.ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

eu nu am purtat niciodata asa ceva, doar facute de mine din ata muline, lina etc, dar aceste de cauciuc mi se par si mai si si mi se fare o idee super, evident ca o sa iai foarte multe si o sa le porti dupa haine etc. oricum as vrea si eu sa investesc in ele sad, dar din pacate am 13 ani si nu prea mai gasesti bani la virsta asta, succes happy happy happy

| Xtadelo a răspuns:

Eu am 40 big grin
Dar le-am purtat de 3 ori si gata straight face
Acum "zac" prin camera mea laughing
E treaba ta daca "investesti" in cat mai multe bratari... fa-ti "nebunia" dar o sa te plictisesti de elewinking

| Corinnààà a răspuns (pentru Xtadelo):

God

| Xtadelo a răspuns (pentru Corinnààà):

?

| Corinnààà a răspuns (pentru Xtadelo):

Prea muuulte brăţări laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru Corinnààà):

laughing

| Lyndsey explică:

Cum ar fi... straight face?

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Eu am 2 cosulete pline numai cu bratari din cauciuc am una cu balanta si restul sunt cuvinte italienesti pentru ca pe acelea le stiu foarte bine

| vanessa001 a răspuns:

Am si eu multe, dar nu as "investi" atat de mult in ele, eu iti sugerez sa iti cumperi bratari de cauciuc cand ai ocazia azi 2 saptamani viitoare 2, mergi in oras, undeva iti mai ei 1. dar nu sa investesti, eu as investi in haine, pantofi, accesorii, oje. happy

| AndreeaAndreea9 a răspuns:

Le adorrr love struck Am o groaza. Sunt foarte misto. Cele mai misto sunt alea cu zodii cu cuvinte in alte limbi straine [ spaniola italiana etc.]