| NeneaFane a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul kapitalof? Plateste? As vrea sa investesc cam 25$. Daca vad ca merita o sa bag mai mult dar vreau sa stiu daca plateste. Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| mirceakitsune a răspuns:

Nu te lua după site-urile astea rusești, sunt doar țepe să-ți ciordească banii, nu-ți dă nimic.
nu plătește nimic.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe siturile de review este cotat ca scam, fraudă. Astfel riscul îți aparține.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai degraba iei banana coin, decat prosteli de-astea. Sau iti faci frumos cont Revolut si bagi acolo in cripto/bursa.

| LPCTSTR a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu bagi bani in internet, cu atat mai mult in site-uri rusesti, parerea mea.