| branzamucegaitabranza a întrebat:

Ce parere aveti despre cumpararea unei benzinarii? Cam de ce ar trebui sa tin cont?

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

De pretul de cumparare al produselor!

| eXtreme21 a răspuns:

De cat de frecventata este aceasta de clienti. Adica sa nu-ti cumperi o benzinarie amplasata intr-un loc unde sa "bata vantul". Trebuie sa fie intr-o zona circulata.
Sper ca am putut sa te ajut.

| branzamucegaitabranza explică (pentru eXtreme21):

Te inteleg dar am vazut benzinarii si la 300.000 euro si la 50.000 euro... in functie de ce factor crezi ca difera pretul?

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns (pentru branzamucegaitabranza):

Desteptule,benzinariile se iau doar in francizahappy

| eXtreme21 a răspuns (pentru branzamucegaitabranza):

Depinde de cat de moderna si mare este benzinaria, si cat de scump e terenul pe care este construita.

| Alcaelo a răspuns:

Pe criza asta tu vrei sa iti cumperi benzinarie? LoL