| B343 a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady's si Margo Cosmetics?

2 răspunsuri:
| Diana254 a răspuns:

Produsele Lady's sunt de calitate foarte buna si au un pret foarte accesibil! happy Daca vrei sa devii reprezentant trebuie sa stii ca valoarea minima a comenzii este de 10 lei, transportul este gratuit in toata tara in 2 zile si discountul ajunge si la 42%. Daca esti interesata iti pot oferii mai multe informatii. ladys_lady2000. O zi frumoasa! happy

| Tania79 a răspuns:

Acum depinde la ce te referi, daca te referi la produse iti pot spune ca produsele Ladys mie mi se par bune, si tot timpul apare ceva nou, este o firma in crestere care eu cred ca va avea succes, eu sunt coordonator la ei de 2 ani si sunt multumita. Despre Margo nu stiu mare lucru despre produse, iar la comision este la fel ca si la Ladys. http://cosmeticeladys.info