| jesika a întrebat:

Ce parere aveti de Metropolitan Cosmetics?

5 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Am avut si eu un catalog pe mana si mi s-au parut suspecte pentru ca sunt prea ieftine. Nu mi-am dat comanda. daca a folosit cineva si sunt bune, sunt chiar curioasa.

| Orannginna a răspuns:

Le iubesc, chiar acum cateva zile mi-am ridicat comanda de la reprezentant. Produse bune, pret accesibil. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se par suspect de ieftine! sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai... sincer si eu sunt reprezentant Metropolitan. sunt destul de bune produsele dar nu cum exagereaza altii sunt etraordinare

| PrintzesaTa a răspuns:

Sunt reprezentanthappy!
sunt bune si mult mai accesibile ca la avon
luati cu increderehappywinking