| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sondajele platite? Foloseste cineva sondajro.com?

4 răspunsuri:
| alexandruth a răspuns:

Folosesc eu, in 2 zile, cu ajutorul referralelor si a sondajelor, am facut 160 de euro... Mi se pare cam ciudat sa obtii o suma atat de mare in atat de putin timp, dar tinand cont de aspectul site-ului si de modalitatile de plata, eu consider ca nu e fake. Peste vreo doua saptamani, voi incerca sa retrag 500 de euro (cand ii voi obtine) si te voi contacta sa iti spun daca e cu adevarat real site-ul. Funda? PS: adauga-ma la prieteni, in caz ca eu uit... big grin

| maraflorin a răspuns:

Nu stiu sa iti spun nimic clar...acum cateva zile m-am apucat si eu de sondaje pe sondajro.com. Vezi daca iti vireaza banii la sfarsitul lunii... daca merge continua, daca nu nu. Eu unul asta am sa facwinking

| irinuca89 a răspuns:

Https://tinyurl.com/y3vtn3sg
uite sondaje super

| jeanluke a răspuns:

Eu folosesc un site german http://UmfrageFag.net/? ref=1175801
si traduc prin google translate. Cica plateste. Eu sunt la inceput. Nu ma pot pronunta.