| sanboss a întrebat:

Ce parere aveti despre programul Noua casa? La ce banca imi recomandați sa merg?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce banca doresti tu, preferabil cea cu care lucrezi de ani de zile si care are istoricul tranzactiilor tale.
Programul este sustinut de o lege, care este respectata de toate bancile.

| sierra1 a răspuns:

Fă o raită la 3-4 din ele, iți fac ei o simulare de credit și apoi alegi TU in cunoștință de cauză

| Yuoia a răspuns:

La oricare. Conditiile sunt aceleasi, fiind un program guvernamental si nu o oferta bancara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu ți-aș recomanda să te riști cu banca.