| PotHed a întrebat:

Ce parere aveti despre site-urile de facut bani online? Ati incercat si eventual gasit unul care sa ofere niste conditii cel putin decente?

Astept pareri despre conceptul asta de a face bani pe Internet si nu nevoie de linkuri spam.
Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista fake uri si exista si site url legale si serioase insa la cele din urma sa nu te astpeti la castiguri mai mari de 4-5$ pe luna.

| FabianelSHAF a răspuns:

Site-urile astea nu sunt legale asta nu e corect doar Google are dreptul de a pune astea. Celelante sunt facaturi din astea.

| suntserios a răspuns (pentru FabianelSHAF):

Nu are nicio treaba google cu site uri de tipul ppc. google se ocupa de adsense care e reteau lor de publicitate. in rest nu pasa nimanui ca faci si tu ppc atata timp cat respecti legile in vigoare.

| ale28bz a răspuns:

Sunt mulţi cei care se laudă cu câştiguri fabuloase pe net doar pentru a atrage referali (noi înscrişi de pe urma cărora câştigă câţiva cenţi în +) adevărul e că dacă nu ştii engleză sau ceva limbaj de programare câştigi greu bani pe net. Dacă eşti inspirat să încarci un film pe youtube să devii partener şi să faci bani din vizualizări, dacă îţi faci un site sau blog în care să vorbeşti despre... să pui reclame (Google Adsense) dacă nu ştii să lucrezi în PhotoShop sau în alte programe de prezentare cu care să realizezi anumite microjob-uri, dacă nu ai talent la scris, pentru a scrie articole la cerere, pe scurt dacă eşti antitalent îţi rămân site-urile PTC şi sondajele online şi alte minuni de citit mail-uri reclame etc. Dacă te înscri pe toate cele cunoscute petreci cam 2 ore pe zi dând click-uri (la finalul zilei aduni de la toate cam 5 $) dar având în vedere că au o limită de retragere va trebui să aştepţi la fiecare până aduni între 2 şi 50 $ (neobox- direct mail) Găseşti mai multe articole dacă te interesează Aici http://banii-tai-din-click.blogspot.com

| Pisiiii a răspuns:

Eu fac bani frumosi pe maildirect, nu am reprosuri http://www.maildirect.ro/inregistrare/67dccbd259784ed7120e2b1fd044ebef

| midal a răspuns (pentru Pisiiii):

Daca faci bani frumosi pe maildirect posteaza cati bani ai reusit sa scoti

| sirshadow a răspuns:

Http://sirshadow.blog.com/......-100-real/

Am facut 4$ si intram din 3in 4 zile cate 5 miinute pe zi...cred ca poti trece uosr de 20$ pe luna daca stai 2 ore pe zi...