| Spayker a întrebat:

Ce pot sa fac cu un Reseller, am inteles ca pot sa fac o afacare mica asa de inceput si sa vand domenii host pentru jocuri si web host etc. dar altceva? si daca stiti un website bun care vinde reseller mai ieftine dar sa fie sigure.

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

laughing
Reseller = "revanzator"
Adică cumperi un produs de la un distribuitor la un preț sa zicem 10 lei, iar tu îl vinzi cu 12 lei.

Sau ai un magazin online - cumperi produsele de la furnizor și le vinzi mai departe terților.

In cazul tău cumperi domeniul și îl vinzi mai departe mai scump decât l-ai cumpărat.

1 răspuns:
| maryusmono a răspuns:

Invata sa faci bani pe net cu www.bani-pe-internet.net