| Aalleexx89 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu unde pot gasi hosting reseller ieftin cu plata prins sms, si unde as putea inregistra domenii ieftine cu plata prin sms. Funda happy

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Www.toolz.ro sunt cei mai seriosi din Romania si cei mai siguri.
PS nu lua de la firme fantome, s-ar putea sa te fraiereasca.

| TPUajutor a răspuns:

Acesta este cel mai bun hosting la momentul actual al folosesc o multime de oameni.Eu al folosesc de 2 ani pe versiunea free si e super tare incearca daca vrei
are 100gb banda de navigare 1500mb spatiu web 5 domenii parcare si toate cellalte si asta este absolut gratuit. Apropo nu-ti inclid benere de a lor si asta e un beneficiu e un hosting ca si cel platit dar e gratis.

Succes!
http://www.000webhost.com/704253.html

| Aalleexx89 explică:

Nu preau mi s-au parit cine stie ce, cei de la toolz.ro