| Аndreу a întrebat:

Ce reprezinta un card visa, ce poti face cu el, de unde il ei?

1 răspuns:
| Miza a răspuns:

Bună!
1. Sunt mai multe tipuri de carduri VISA, depinde la care te referi : http://www.visa.ro/......_visa.aspx

2. Deposit, plăţi online, plăţi facturi. Mă rog asta îţi explică mai amănunţit cei de la bancă atunci cînd ţi-l faci :D

3. Cel mai bine ar fi să ţi-l faci la Raiffeisen Bank. mergi acolo dai detalile ce trebuie şi într-o maxim săptămîne îţi e gata. Acuma depinde :D. Nu cred că trebuie ceva plătit, dar în caz de orice ia-ţi o bancnotă de 50 RON :). Baftă :D