| darts01 a întrebat:

Ce salariu are un corporatist?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de postul pe care il ocupa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iaca na, ai pus si tu o intrebare...

Castiga de la minimul pe economie pana la cat de bun e.

Coporatist nu e un post anume... un corporatist e si baiatul de la call center de la Vodafone care te suna sa te intrebe de abonament dar si managerul de la Oracle, Rompetrol si ma indoiesc ca au acelasi salariu.

| alexandru0sorin a răspuns:

3000 de lei.

| suntserios a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Ca sa vezi, toti corporatistii au 3000 lei de la aia de fac call center la Vodafone pana la manageri in firme de IT sau finante nu?

| alexandru0sorin a răspuns (pentru suntserios):

Nu nu nu man. intrebarea a fost ce salariu are un corporatist. un corporatist are salar 3000 de lei... altul poate n-are. n-a specificat omul daca vrea salariu mediu sau ceva lol.