| Mario1994 a întrebat:

Ce se intampla ca patroana magazinului alimentar sta si peste program, daca nu isi respecta programul de munca?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Patronul nu are un program de lucru, face munca asa cum doreste, vine si pleaca cand vrea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se va îmbolnăvi.

| Catrice a răspuns:

Patronul nu are program fix, vine când il taie capul laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Va face mai multi bani. Crezi ca ii impune cineva programul de munca daca e magazinul ei? laughing

| Panamax a răspuns:

I se va confisca jumatate din marfa, adica 3 pungi de pufuleti si doua franzele.