| AndreiAleo1234567 a întrebat:

Ce se intampla daca mi-am facut un card nou la Banca Transilvania, dar nu l-am ridicat de 11 luni

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Platesti comisioane. Lunar de administrare si cel anual. Probabil si cel de emitere, la inceput, care la unele banci vine ulterior, pe card.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu ai nevoie de el. Platesti comision de administrare pentru ceva ce nu folosesti.

| Sonia822 a răspuns:

Cu cat il tii mai mult activ, cu atat vei plati mai mult, ca se strang. Cred ca e app 1 euro lunat.