| Mihaita_Sorin_Iotu_1969 a întrebat:

Ce știți despre firma WSF-CONCEPT. Ro? Panouri publicitare pe terenuri închiriate! Solicită un studiu.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din cate stiu, terenurile imediat invecinate drumurilor au ca proprietar cel a drumului (adica statul, judetul sau primaria la care apartine).
Ca urmare, eu cred ca firma este cu dedicatie, inca unul care mulge banii publici.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i reclama la firma ta?

| Mihaita_Sorin_Iotu_1969 explică (pentru Violleta2022):

Nuuu! M-au contactat în perspectiva semnării unui contract de închiriere pentru panouri publicitare, dar au solicitat să plătesc eu un studiu pe care să-l comand la una din firmele indicate de ei,... Multe nu se leagă și am devenit susceptibil! Cred că sunt țepari!