| CARCALIN a întrebat:

Cum se promoveaza editurile,cartile pe care le publica,pagini de internet ale revistelor,panouri,publicitare stradale, anunturi de reclama in ziare lansari de carte etc.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, toate acestea, în plus, contract cu librăriile, târguri de carte, vânzători volanți, publicarea de recenzii în reviste literare, ziare, emisiuni la radio și televiziune, interviuri televizate cu autorii, prin asociațiile prodesionale ale scriitorilor, prin șezători literare, prin cafenele literare, prin concursuri literare.