| deea_2417 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu unde pot lucra la 15 ani? si unde as putea gasi aceste joburi?

Răspuns Câştigător
| Anelisse a răspuns:

Poti sa devii reprezentant avon sau oriflame. poti da comenzi de la prieteni si desi tie iti platesc cu preturile din revista pe factura sunt mai mici si iti raman tie restul de bani, dar bineinteles ca poti sa-ti dai comanda si tie produse si in loc sat-ti ramana bani poti sa le obtii gratis, ca sa nu mai spun de cadourile pe care le primesti la fiecare campanie. sper ca te-am ajutathappy