| Ionică a întrebat:

Ce trebuie sa faci pentru a deschide o scoala auto? Cum gasesti clienti?

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Pai in primul rand persoana care este intructor auto sa fie autorizat, sa aiba masina/masine autorizate in acest sens pentru scoala auto (sa aiba pedale si in dreapta unde sta intructorul), si s-ar putea sa mai fie niste autorizatii nu stiu exact (oricum trebuie sa fie si o societate comerciala care sa aiba ca activatate acest lucru).

Clienti gasesti cum gasesti si in alte afaceri, facandu-ti reclama cum altfel? Dupa ce ai niste clienti si eu sunt multumiti ei la randul lor recomanda si altor persoane.

| baru a răspuns:

Scoala auto pentru ce?